pozadie-uzima-aktivita 3

Rodinný podnik Festa ponúka ubytovanie a relax v Terchovej. Zariadenia Hotel Fatra, Penzión Goral, Penzión Festa a športový areál Festa club spĺňa aj náročnejšie kritéria pre dovolenku a relax v regióne Malá Fatra.

Language

rezervuj-si-ubytovanie

Máte otázky? Kontaktujte nás na telefónnych číslach:

+421 948 484 881

+421 948 385 555
+421 948 484 888
alebo mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Meno:
Priezvisko:
Telefón:
Email:
Poznámka:

podhajska-biz-logo 2

panorama terchova tlacitko

Snežnicové túry Malá Fatra

sneznicove-turyChcete zažiť prechádzku po zasneženej Vrátnej so sprievodcom na snežniciach? Pochod trvá dve hodiny a počas neho zažijete nevšedné výhľady a spoznáte zimné zákutia Malej Fatry.Snowboarding Vrátna

snowboarding-terchova-vratnaVrátna poskytuje skvelé podmienky na snowboard  po upravených zjazdovkách, no strmé severné svahy Vrátnej doliny poskytujú podmienky na freeride.

Vrátna je strediskom, kde sa každoročne koná Európsky pohár v snowboardingu.

Snowtubing

Aktivita nielen pre deti, ale vhodná pre dospelých a ideálny pre  vaše teambuildingové akcie. Ide o zjazd z kopca na gumových kolesách po tubingovej dráhe. Na dráhe sú umelo vytvorené snehové vlny.

Lanový park Terchová

lanovy-parkLanový park je v centre obce Terchová neďaleko futbalového štadióna a terchovského amfiteátra Park je vhodný pre všetky vekové kategórie s priemernou kondíciou.

Čítať ďalej...

Jazda na koňoch

kone066Relax a pohodu si môžete spestriť jazdou na koňoch v sedle, alebo záprahu. Je len na vás, či sa vydáte na poľnú alebo lesnú cestu.

V prípade záujmu je možné realizovať jazdecký kurz, jazdu v koči alebo na saniach.

Čítať ďalej...

Rafting Belá

raft002Vyskúšajte adrenalínový vodný šport na divokej vode. Splavte búrlivú rieku Belá na gumových člnoch. Belá je horská rieka a patrí medzi najdivokejšie rieky Slovenska. Zjazdná je v období apríl – máj. Splav po tejto rieke je obtiažný.

Čítať ďalej...

Splavovanie Oravy a Váhu

splavovanieZažite dobrodružstvo a zvýšte svoj adrenalín splavovaním rieky Orava. Vyskúšajte riadenie člnu pod dozorom skúseného inštruktora.

Splav rieky je vhodný pre deti, rodiny, školské výlety a pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať zážitok na ktorý nezabudnete.

Čítať ďalej...

vratnachalmovaskigavurkyzeleznicna-spolocnost1