pozadie-uzima-aktivita 3

Rodinný podnik Festa ponúka ubytovanie a relax v Terchovej. Zariadenia Hotel Fatra, Penzión Goral, Penzión Festa a športový areál Festa club spĺňa aj náročnejšie kritéria pre dovolenku a relax v regióne Malá Fatra.

Language

rezervuj-si-ubytovanie

Máte otázky? Kontaktujte nás na telefónnych číslach:

+421 948 484 881

+421 948 385 555
+421 948 484 888
alebo mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Meno:
Priezvisko:
Telefón:
Email:
Poznámka:

podhajska-biz-logo 2

panorama terchova tlacitko

Lyžovanie v Terchovej

lyzovacka-terchova-vratna-dolina

Zjazdové lyžovanie, snowboarding, zimná turistika, free ride, to je možné na 12 lyžiarskych vlekoch a upravovaných lyžiarskych tratiach. Medzi stredne ťažké lyžiarske svahy vo Vrátnej doline patria Paseky s možnosťou večerného lyžovania.

Začiatočníci môžu využiť terény v okolí chaty Grúň. Ďalej sú tu Príslop, Snilovské sedlo, Severné svahy Chlebu a Veľkého Kriváňa. Pre menej náročných lyžiarov je v centre obce stredisko Gavurky s dvoma lyžiarskymi vlekmi a lyžiarskou škôlkou.

Lyžiarom sú k dispozícii všetky potrebné služby: požičovňa lyží, lyžiarskej výstroje a lyžiarska škola určená nielen deťom, ale aj dospelým.

Milovníci bežkovania nájdu bežeckú trať v lokalite Terchová- Bránica, ktorej celková dĺžka je 15,705 km. Bežecká trať


Stredisko Vrátna

vratna-stredisko

Lyžovačka vo Vrátnej je vhodná pre všetkých. Pre začiatočníkov, ale i pre pokročilých. Súčasťou strediska je sú 4 lokality Paseky, Poludňový Grúň, Chleb a Príslop. Nádmorská výška tohto strediska je 600 až 1709 mnm.

Čítať ďalej...

Stredisko SKI Gavurky

gavurky-stredisko

Stredisko sa nachádza v centre Terchovej a je vhodné pre začiatočníkov. K dispozícií sú dva 350m vleky a jeden 100m detský vlek.
Zjazdovka je umelo zasnežovaná technickým sneho a dobre upravovaná.

Čítať ďalej...

vratnachalmovaskigavurkyzeleznicna-spolocnost1