Rodinný podnik Festa ponúka ubytovanie a relax v Terchovej. Zariadenia Hotel Fatra, Penzión Goral, Penzión Festa a športový areál Festa club spĺňa aj náročnejšie kritéria pre dovolenku a relax v regióne Malá Fatra.

Language

rezervuj-si-ubytovanie

Máte otázky? Kontaktujte nás na telefónnych číslach:

+421 948 484 881

+421 948 385 555
+421 948 484 888
alebo mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Meno:
Priezvisko:
Telefón:
Email:
Poznámka:

podhajska-biz-logo 2

panorama terchova tlacitko

Okolie Terchovej

Žilina

zilinaV Žiline (25 km) môžete navštíviť Bábkové divadlo, ktoré patrí medzi najstaršie profesionálne bábkové divadlá na Slovensku, tiež divadlo, v ktorom sa vám predstavia profesionálni herci.


Čítať ďalej...

Múzeum Kysuckej dediny Vychylovka

hluzMúzeum Kysuckej dediny Vychylovka (28 km) vás láka stálou expozíciou v prírode a patrí medzi najrozsiahlejšie na Slovensku.Čítať ďalej...

Slovenský orloj, Stará Bystrica

slovensky-orlojSlovenský orloj v Starej Bystrici (24 km) je najväčšou drevenou sochou na Slovensku. Kompozícia predstavuje sediacu Madonu, patrónku Slovenska. Tento návrh bol najskôr vypracovaný v hlinenom modeli od akad. sochára Lovišku.

Čítať ďalej...

Rajecké Teplice

rajecke-tepliceRajecké Teplice sú termálnym a kúpeľným mestom pre liečenie reumatických chorôb a neurózy.


Ak si chcete vychutnať oddych a služby poskytujúce relax a procedúry je pre vás vhodné verejné kúpalisko s termálno vodou, ktorá dosahuje takmer 40 stupňov.

Oravský Podzámok

oravsky-hradOravský Podzámok sa môže pýšiť jedným z najkrajších hradov na Slovensku. Je dominantou oravského regiónu a zároveň jednou z najväčších atrakcií.


Čítať ďalej...

Skanzen Vlkolínec

Skanzen Vlkolínec (53 km) nám zobrazuje,ako ľudia žili v minulosti. V skanzene je vyše 40 domčekov od 16. do 19. storočia prirodzene vsadených do prírody. Tento skanzen je zapísaný do svetového dedičstva UNESCO.

Rajecká Lesná

betlehemV Rajeckej Lesnej (50 km) je umiestnený unikátny Slovenský betlehem. Ročne prichádzajú tisícky turistov, aby navštívili dielo Jozefa Pekara na ktorom pracoval 15 rokov.


Čítať ďalej...

Lietavský hrad

litavsky-hrad1Lietavský hrad (36 km) leží medzi obcami Lietava a Lietavská Svinná a patrí medzi najrozsiahlejšie hrady na Slovensku. Má zachované otvori okien a tiež architektonické detaily.

V roku 2008 bol hrad zapísaný do zoznamu  najohrozenejších pamiatok na svete.

 

vratnachalmovaskigavurkyzeleznicna-spolocnost1