Rodinný podnik Festa ponúka ubytovanie a relax v Terchovej. Zariadenia Hotel Fatra, Penzión Goral, Penzión Festa a športový areál Festa club spĺňa aj náročnejšie kritéria pre dovolenku a relax v regióne Malá Fatra.

Language

rezervuj-si-ubytovanie

Máte otázky? Kontaktujte nás na telefónnych číslach:

+421 948 484 881

+421 948 385 555
+421 948 484 888
alebo mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Meno:
Priezvisko:
Telefón:
Email:
Poznámka:

podhajska-biz-logo 2

panorama terchova tlacitko

Hotel Fatra Terchová

hotel-fatra-01Hotel Fatra sa nachádza v samom centre Terchovej. Moderné zaradenie spĺňa všetky požiadavky pre relax.  Kapacita hotela Fatra je 40 miest, izby sú väčšinou dvojlôžkové, pričom každá je vybavená sociálnym zariadením, internetom a LED TV. Po náročnom dni si môžete oddýchnuť v kaviarni, ktorá je situovaná do skalného masívu.  

Čítať ďalej...

Penzión Goral

penzion-goralPríjemné ubytovanie v penzióne, ktorý sa nachádza v širšom centre obce Terchová. Celková kapacita penziónu je 25 lôžok. Kapacita reštaurácie je 40 miest.

Priestory je možné využívať aj na spoločenské a firemné akcie, alebo školenia.

Čítať ďalej...

Penzión Festa

penzion festa ubytovanie mPenzión FESTA sa nachádza v centre obce Terchová s kapacitou 20 lôžok. Je vhodný na rôzne kolektívne akcie.
Nachádza sa v ňom spoločenská miestnosť so spoločenskými hrami, ako napríklad stolný futbal. V lete môžete zase využívať záhradný altánok s krbom.

Čítať ďalej...

vratnachalmovaskigavurkyzeleznicna-spolocnost1