pozadie-leto002

Rodinný podnik Festa ponúka ubytovanie a relax v Terchovej. Zariadenia Hotel Fatra, Penzión Goral, Penzión Festa a športový areál Festa club spĺňa aj náročnejšie kritéria pre dovolenku a relax v regióne Malá Fatra.

Language

rezervuj-si-ubytovanie

Máte otázky? Kontaktujte nás na telefónnych číslach:

+421 948 484 881

+421 948 385 555
+421 948 484 888
alebo mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Meno:
Priezvisko:
Telefón:
Email:
Poznámka:

podhajska-biz-logo 2

panorama terchova tlacitko

Športclub FESTA

Športový areál Športclub FESTA sa nachádza v Terchovej. Jeho súčasťou je tenisový kurt, volejbalové ihrisko, malé futbalové ihrisko. Samozrejmosťou areálu je i občerstvenie.


Festa vám dáva možnosť organizovania športových, firemných a kultúrnych podujatí.

V areáli každoročne organizujeme rôzne podujatia, napríklad stavanie a váľanie mája, Jánske ohne a iné. V prípade pekného počasia je možné využívať gril a tiež si môžete „zarybárčiť". Ku grilovaniu vám požičiame všetko optrebné: gril, kotlík, palice, drevo, alebo drevné uhlie.

Ponúkame:

Tenisový kurt Minifubalové ihrisko Minigolf

 

Akcie počas roka:

  • máj:  Otvorenie letnej sezóny
  • jún : Jánsky nohejbalový turnaj, pálenie vatry, diskotéka
  • júl : TERCHOVSKÝ TROJBOJ- medzinárodný turnaj nohejbal, minigolf a tenis
  • august: Farský deň

festa-club-terchova.jpg festa-club-terchova1.jpg festa-club-terchova3.jpg minifutbalove-ihrisko1.jpg minifutbalove-ihrisko2.jpg minifutbalove-ihrisko3.jpg minifutbalove-ihrisko3a.jpg minifutbalove-ihrisko4.jpg minifutbalove-ihrisko5.jpg minigolf1.jpg minigolf2.jpg minigolf3.jpg terchova-festa-club_020.jpg terchova-festa-club_021.jpg terchova-festa-club_022.jpg terchova-festa-club_023.jpg terchova-festa-club_024.jpg terchova-festa-club_026.jpg terchova-festa-club_027.jpg terchova-festa-club_028.jpg

 

vratnachalmovaskigavurkyzeleznicna-spolocnost1