Adrenalínové športy

skatepark terchovaVoľne prístupný skatepark v Tepličke nad Váhom je od Terchovej vzdialený 20 km. Jazdiť môžete na bicykloch, BMX a korčuliach.

jazda na kolobezkach terchovaObľúbenou a nenáročnou formou dopravy po obci a okolí je jazda na profi kolobežkách. Majú špeciálnu zosilnenú konštrukciu, kolesá prispôsobené na jazdu na horskom teréne a zosilnené brzdy. Sú ideálne pre začiatočníkov aj pre pokročilých jazdcov.

kone066Relax a pohodu si môžete užiť jazdou na koňoch v sedle alebo záprahu. Je len na vás, či sa vydáte na poľnú alebo lesnú cestu. V prípade záujmu je možné realizovať jazdecký kurz, jazdu v koči alebo na saniach.

 

pre viac informácii nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 905 668776

lanovy-parkLanový park je v centre obce Terchová neďaleko futbalového štadióna a terchovského amfiteátra Park.

snowboarding-terchova-vratnaVrátna poskytuje skvelé podmienky na snowboarding po upravených zjazdovkách, no strmé severné svahy Vrátnej doliny poskytujú podmienky na freeride. Vrátna je strediskom, kde sa každoročne koná Európsky pohár v snowboardingu.

Aktivita vhodná nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Ide o zjazd z kopca na gumových kolesách po tubingovej dráhe. Na dráhe sú umelo vytvorené snehové vlny. Tento šport je ideálny aj pre vaše teambuildingové akcie.

Chcete zažiť prechádzku po zasneženej Vrátnej so sprievodcom na snežniciach? Počas pochodu, ktorý trvá dve hodiny si užijete nevšedné výhľady a spoznáte zimné zákutia Malej Fatry.